У Хмельницькому до зими замінять понад два кілометри водопостачальних мереж

"Хмельницькводоканал" продовжує роботи на водопровідному господарстві
Depo.
2 серпня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому до зими замінять понад два кілометри водопостачальних мереж
У Хмельницькому до зими замінять понад два кілометри водопостачальних мереж

У Хмельницькому продовжують роботи на водопровідному господарстві, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міськради

За власні кошти водопостачальне підприємство виконало роботи на суму 1202,3 тисяч гривень.
Вже побудовано й успішно працює 15,1 км Чернелівського водогону.

Наразі підприємство займається заміною старих водопостачальних мереж у різних мікрорайонах міста, виконанням інших важливих робіт. Цьогоріч заплановано реконструювати понад два кілометри мереж.
"У водопровідному господарстві виконано роботи на суму 526,9 тисяч гривень, а саме: виконано заміну зношених мереж водопостачання, замінено 11 одиниць запірно-регулюючої арматури, відремонтовано пожежні гідранти та водорозбірні .
Для стабільного та безперебійного водопостачання відремонтовано мережі водопроводу загальною вартістю 232,6 тисяч гривень. Також виконано ремонт насосних агрегатів, водопровідних мереж, ремонт та встановлення технологічного обладнання на станціях, ремонт водопровідних мереж, які постачають воду у села.
На очисних спорудах міста відремонтовано насосні агрегати на насосній повітродувній станції та в приміщенні машинного залу, виконано ремонт біофільтрів, ремонт напірного трубопроводу та кругових піскоуловлювачів загальною вартістю 86,6 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та