ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому буде сучасна паркова для службових машин поліції

Ситуацію з "парковочним непорозумінням" прояснив начальник УЛМТЗ ГУ НП Володимир Гонтар
Depo.
23 березня 2016 16:58
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому буде сучасна паркова для службових машин поліції
У Хмельницькому буде сучасна паркова для службових машин поліції

У травні 2014 року управлінню УМВС була виділена земельна ділянка для будівництва парковки, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами Володимира Гонтара, начальника управління логістики та матеріального забезпечення, за три роки будівництво так і не розпочали по причині відсутності фінансування.

У Хмельницькому буде сучасна паркова для службових машин поліції - фото 1

До того ж: "Витрачати кошти на будівництво парковки, коли ще не всі учасники АТО забезпечені житлом, вважаю не доцільним", - пояснює Володимир Гонтар.

Тому - найшли інвестора, уклали відповідні угоди. ТОВ "Золота середина" погодився надати ту кількість місць, яку потребує управління для службових машин Парковка має бути сучасна, з видеоспостереженням, пожежними гідрантами.

"На рахунок землі. Ми не передали земельну ділянку, ми залучили інвестора для будівництва. В угоді чітко вказано, що всі видатки пов’язані з землею несе забудовник", – зазначив Володимир Гонтар.

У Хмельницькому буде сучасна паркова для службових машин поліції - фото 2

За словами забудовника, Олега Федаша середня вартість одного паркувального місця складатиме 50 тисячі гривень.

В управлінні поліції запевнили, що всі роботи на цій ділянці виконувались в межах чинного законодавства. Наразі будівництво ще не починали, а тільки розчистили територію згідно з "нульовою" декларацією про підготовчі роботи. На сьогодні проект парковки в стадії розробки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький