ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому біля юнацької бібліотеки розвалюється "Наука"

Скульптурній композиції, що перед обласною бібліотекою для юнацтва, близько 40 років
Depo.
24 березня 2016 11:55
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому біля юнацької бібліотеки розвалюється "Наука"
У Хмельницькому біля юнацької бібліотеки розвалюється "Наука"

Пам'ятником під назвою "Наука" пішли тріщини, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім". З часом на скульптурі утворились і чималі дірки. 

Пам’ятник і досі вважається власністю бібліотеки.

"Ми вже давно звертались до влади, щоб вони відремонтували пам’ятник, писали листи ще колишньому меру Мельнику. Він обіцяв відновити скульптуру. Її навіть збирались забирати на реставрацію. Звертались і в управління ЖКГ до Чапайди (начальник УЖКГ), але нам сказали, що нема фахівців в місті, які б виконали необхідні роботи", - розповідає заступник начальника Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва Віра Тарчевська.

У Хмельницькому біля юнацької бібліотеки розвалюється "Наука" - фото 1

Бібліотека подавала документи, аби скульптуру перевели на баланс міста, однак влада ніяким чином на це не реагувала. "Нам потрібен був дозвіл обласної ради на те, щоб місто взяло пам’ятник на свій баланс. Нам цей дозвіл дали. Ми передали його міській владі і тоді все зупинилось. Мельник виступав, що пам’ятник демонтують і відправлять на реставрацію і дотепер це лише обіцянки", - каже Тарчевська.

У Хмельницькому біля юнацької бібліотеки розвалюється "Наука" - фото 2

У відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства кажуть, що скульптура знаходиться на балансі бібліотеки, тому коштів на її реставрацію вони виділити не можуть. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький