У Хмельницькій ОДА нарешті згадали про Дністер

Влада Хмельниччини занепокоєна станом річки Дністер
Depo.
12 липня 2016 11:26
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькій ОДА нарешті згадали про Дністер
У Хмельницькій ОДА нарешті згадали про Дністер

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко провів нараду спільно з членами робочої групи по вивченню ситуації та запобіганню негативним явищам, що склалися довкола річки Дністер, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ОДА.

"Наразі існує комплекс невирішених питань, які виникають на такій водній артерії в процесі життєдіяльності людини, а саме у зв’язку з скидом рівня води Дністровської ГЕС виникла санітарна ситуація, що призвела до перевищення показників забруднення води. Тому, необхідно докорінно вивчити дану ситуацію та вжити ряд заходів, аби запобігти виникненню негативних наслідків по вищевказаним питанням", – зазначив Володимир Кальніченко.

Протягом двох останніх років спостерігається зниження рівня води в Дністровському водосховищі. Щорічно навесні здійснюються еколого-репродукційні попуски води у пониззя Дністра, що призводить до нестабільності рівня води у водосховищі, що не лише посилює ерозійні процеси уздовж берега та негативно позначається на рибних ресурсах Дністра.

Робоча група виїде на територію Кам’янець-Подільського або Новоушицького району для більш детального вивчення ситуації, яка виникла довкола річки Дністер.

Читайте також Тернопільські активісти-екологи висувають претензію до Хмельниччини

Більше про події Хмельниччини ч