У хмельницькій дитячій лікарні вже є обладнання за два мільйони євро

Ці кошти зібрали волонтери та небайдужі громадяни області
Depo.
27 квітня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
У хмельницькій дитячій лікарні вже є обладнання за два мільйони євро
У хмельницькій дитячій лікарні вже є обладнання за два мільйони євро

З новим обладнанням дитяча хірургія в місті стає чи не найкращою в Україні, повідомляє повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Всім.

Біокулярна лупа, яка полегшить роботу медиків під час операцій, лазерний ніж та апаратура в реанімаційне відділення,  відтепер є у розпорядженні наших медиків. Усе це іноземного виробництва і коштує близько двох мільйонів євро. З ним, кажуть фахівці, лікувати маленьких пацієнтів з різними патологіями стане значно простіше.

"Дуже приємно, що ми отримали апаратуру і ці інструменти. Ми зараз кращі в усій країні. Діти після операції одразу можуть йти додому, вже не потрібно залишатись у лікарні. Дякуємо волонтерам і за навчання. Головне в нашій роботі – аби діти виходили звідси з посмішкою, - говорить Володимир Левицький, головний лікар дитячої міської лікарні.

Найбільше медики радіють лазерному ножу. Таким нині користуються лише в дорогих приватних клініках великих міст. Лише за консультацію там доведеться викласти близько 800 гривень. Хмельничан, кажуть, лікуватимуть безкоштовно.

З новітнім обладнанням медики дитячої лікарні працювати вже вміють, адже пройшли спеціальне навчання у Німеччині.

Гроші на апаратуру збирали волонтери, котрі вже мають такий досвід, бо впродовж 10 років співпрацювати з дитячими будинками. Долучалися представники бізнесу і просто небайдужі громадяни.

"В цій справі задіяно дуже багато людей. Всі разом старались зробити так, аби хмельницька дитяча хірургія стала найсучаснішою в Україні і наші діти були здоровими", - говорять волонтери.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький