У хмельницьких перевізників виявили епідемічне "захворювання"

Водії хмельницьких маршуток хронічно необілечують пасажирів
Depo.
14 вересня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
У хмельницьких перевізників виявили епідемічне "захворювання"
У хмельницьких перевізників виявили епідемічне "захворювання"

За невидачу квитка пасажиру передбачений штраф 680 гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Особливу увагу під час проведення місячника звертали на роботу нелегальних перевізників і перевезення пасажирів в режимі таксі. Серед основних порушень — недотримання режиму праці і відпочину водіїв, неналежний стан транспортних засобів, наявність не всіх необхідних документів у водіїв та перевезення без квитків, їх водії просто  не видають", - розповів начальник управління Укртрансбезпеки області Віталій Дзюба.

У хмельницьких перевізників виявили епідемічне захворювання - фото 1

З 8 серпня по 12 вересня, Укртрансбезпека області проводила щоденні відпрацювання. Набільше порушень під час місячника безпеки зафіксували в обласному центрі. Зафіксували 114 випадків правопорушень.

Начальник каже, що  У Законі вказано, що водій має розпочинати рух після того, як обілетив пасажирів.

Транспортні засоби мають перебувати на території підприємтва, а у Хмельницькому багато випадків позагаражного зберігання автівок.

"Ми знаємо, що водій з рейсу приїжджає о 23.00 годині вечора. В 6.00 годині ранку вже виїжджає. В якому стані той водій, який його емоційни стан, увага, ставлення до пасажирів? Вранці водій має пройти механіка, медика, а як правило, вони стараються поставити авто там, де зручніше їм. А це порушення режиму праці і відпочинку", - розповідає начальник Укртрансбезпеки.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та