У Хмельницькому зібралися молоді музиканти зі всієї країни в "інкубаторі RespublicaFEST"

Два десятка молодих виконавців попрацюватимуть зі спеціалістами музичної індустрії та виступатимуть на незвичних локаціях

У Хмельницькому зібралися молоді музикан…

Молоді музиканти зі всієї країни у рамках експериментального проекту "RespublicaFEST Інкубатор" влаштовуватимуть концерти у різних куточках міста, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

За словами одного з координаторів проекту Андрія Зоіна, молодих артистів вчитимуть грати будь-де, а хмельничан - бачити мистецтво скрізь.

"Цей проект виграла команда на конкурсі, який організовував Український культурний фонд. Вчора музикантів, які відібрані для проекту, ми привезли в Хмельницький. Тепер тиждень ми їх навчаємо. Вони знайомляться з інструментами, між собою. Потім ми будемо грати в місцях, де люди не звикли бачити мистецтво, - розповідає Андрій. - Всі знають, що можна грати в філармонії, будинку культури, клубі, але не на автовокзалі чи в бібліотеці. Ми ж будемо виступати в таких місцях, щоб музиканти звикали до публіки, яка не прийшла на їхній концерт, а просто проходила повз. Якщо людина не йде у філармонію, то філармонія буде йти до неї на автовокзал".

До кінця цього тижня заплановане навчання учасників проекту, після цього відбудуться їхні виступи.

Серед обраних локацій - речовий ринок, Хмельницький обласний художній музей, автовокзал, продуктовий базар. Потому - тур по області: Шепетівка, Самчики, Чорний Острів, Кам'янець-Подільський.

"На виступах спочатку вони гратимуть свої треки. Друга частина буде спільна. Плюс буде імпровізація," - каже Андрій Зоін.

На завершення проекту учасники мають записати одну спільну роботу і звести її на студії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook