ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому живе "рекорсмен" з подання скарг та клопотань до суду

На рахунку гіперактивного хмельничанина - понад півтисячі поданих скарг до суду лише за рік

Depo.
16 квітня 2018 19:23
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Хмельницький повідомила речниця Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська.

310 скарг та клопотань протягом 2016 року до Хмельницького міськрайонного суду було подано одним скаржником на розгляд слідчим суддям.

У 2017 цією ж особою було подано уже 550 скарг та клопотань, враховуючи, що слідчими суддями в 2017 році за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка складають ¼ від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді за рік.

"Станом на 13 квітня 2018 року, цей же чоловік подав уже 211 скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям", - каже Алла.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, подані цим же чоловіком, які в пересічних громадян викликають посмішку.

Так, наприклад, скарга на постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит свідка - діда Піхто.

"Однак судді відповідно до вимог КПК України змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду. Ось такі щоденні будні слідчих суддів на прикладі одного "скаржника", - додає речниця суду.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook