У Хмельницькому живе "рекорсмен" з подання скарг та клопотань до суду

На рахунку гіперактивного хмельничанина - понад півтисячі поданих скарг до суду лише за рік

Про це Depo.Хмельницький повідомила речниця Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська.

310 скарг та клопотань протягом 2016 року до Хмельницького міськрайонного суду було подано одним скаржником на розгляд слідчим суддям.

У 2017 цією ж особою було подано уже 550 скарг та клопотань, враховуючи, що слідчими суддями в 2017 році за рік в середньому розглянуто по 2000 матеріалів, то скарги та клопотання чоловіка складають ¼ від загальної кількості розглянутих матеріалів одного слідчого судді за рік.

"Станом на 13 квітня 2018 року, цей же чоловік подав уже 211 скарг та клопотань на розгляд слідчим суддям", - каже Алла.

Серед скарг на дії слідчих, різноманітних клопотань, час від часу трапляються клопотання, подані цим же чоловіком, які в пересічних громадян викликають посмішку.

Так, наприклад, скарга на постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання про виклик Бога у кримінальному провадженні або ж скарга на дії слідчого про відмову в задоволенні клопотання про допит свідка - діда Піхто.

"Однак судді відповідно до вимог КПК України змушені розглядати такі скарги та виносити рішення за наслідком розгляду. Ось такі щоденні будні слідчих суддів на прикладі одного "скаржника", - додає речниця суду.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд