У Хмельницькому визначили переможців у пожежній естафеті

В обласному центрі тривають змагання за Кубок України із пожежно-прикладного спорту серед підрозділів ДСНС України

У Хмельницькому визначили переможців у п…

У естафеті 4х100 м в рамках змагання за Кубок України із пожежно-прикладного спорту перемогла команда з Києва з результатом 55, 73 секунди, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДСНС.

Другою прийшла збірна Львівщини, її здобуток склав 56,95 секунд. "Бронзу" вибороли волиняни. Пожежну естафету вони подолали за 58,34 с.

Під час цього виду змагань учасники з естафетою у руках проходять чотири етапи. Спершу вогнеборець піднімається на дах будиночка за допомогою драбини-палки, на другому етапі спортсмен долає паркан заввишки два метри. Після чого, підхопивши рукави і пробігши бумом, спортсмен приєднує рукава до розгалуження та прокладає рукавну лінію. Фінальний четвертий етап закінчується видовищною подією – атлет-рятувальник гасить вогнегасником палаючу рідину в деку.

За результатами змагань у трьох дисциплінах загальнокомандну першість тримає Волинь, львів'яни другі, а третє місце наразі за Черкащиною.

Нагадаємо, уродженець Хмельниччини став першим на "пожежній" стометрівці.