UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому військовому шпиталі ввели в експлуатацію лікарський ліфт (ФОТО)

Від початку проектування, виготовлення за спецзамовленням, монтажу, будівництва шахти, встановлення ліфта і до фінальної миті перерізання стрічки минув рік

У Хмельницькому військовому шпиталі ввел…

У Хмельницькому гарнізонному військовому шпиталі урочисто освятили і запустили в експлуатацію сучасний лікарняний ліфт, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-офіцера Андрія Агєєва.

Вантажопідйомність ліфта - 630 кг. Він розрахований на 6 осіб чи на пацієнта на ношах з лікарняною бригадою у 4 чоловіка. Подовжено час паузи між відкриванням і закриванням дверей з 10 сек до 40 сек.

"Потреба у ліфті для транспортування хворих військовослужбовців і ветеранів військової служби особливо гостро постала з початком війни на Сході," - підкреслює начальник госпіталю підполковник медичної служби Сергій Мельник.

Начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону України полковник медичної служби Олександр Завроцький, при командуванні якого розпочиналась і розвивалась ініціатива встановлення ліфту в Хмельницькому шпиталі підкреслив, що кожна секунда зволікання у транспортуванні важкохворого до операційної - це зворотній відлік, і чим менше цифр відрахують, тим більше шансів на збереження його життя.

"Завдяки небайдужим громадянам, приватним підприємцям і волонтерам ми сьогодні маємо чудовий подарунок нашим пацієнтам напередодні найвеличнішого християнського свята Воскресіння Господнього. Це ще один крок до покращення умов лікування та реабілітації наших хворих захисників України," - каже начальник шпиталю.

Ліфт встановили, як кажуть, з нуля. Від початку проектування, виготовлення ліфта по спецзамовленню, монтажу, тобто будівництва ліфтової шахти, встановлення і до фінальної миті перерізання стрічки минуло двадцять місяців.

"Не було витрачено жодної копійки державного бюджету, - зауважує координатор проекту, його ідейний натхненник, волонтер Павло Гуцал. - Тут яскраво спрацював принцип єднання Українців - народна толока."

За його словами загалом вдалося зібрати більше півмільйона гривень. Найбільші інвестори - діти. Через Хмельницький обласний і міський департаменти освіти назбирали 140 тисяч.

У подальших планах командування госпіталю - вдосконалення, розвиток існуючої матеріально-технічної та лікувальної інфраструктури.

Нагадаємо, влітку 2016 року в госпіталі встановили нове стоматологічне обладнання, що придбали за кошти міського бюджету. Також сучасне лор-відділення для військовиків. Військовий медзаклад розвиває й пластичну хірургію разом з отоларингологією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme