UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому вилучили з продажу більше тисячі пляшок немаркованого іноземного алкоголю

У шести магазинах вилучили товару на 320 тисяч грн

За позовами прокуратури із обігу вилучено більше тисячі пляшок немаркованої алкогольної продукцію іноземного виробництва, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДДФС в області у приміщеннях магазинів, що займаються реалізацією цієї продукції на території обласного центру, виявили та вилучили алкогольні напої без марок акцизного податку встановленого зразка.

Загалом у шести таких магазинах виявлено 1100 немаркованих пляшок алкогольної продукції іноземного походження різної місткості та найменування вартістю 320 тис. грн.

Підставною для втручання органів прокуратури стала реальна загроза подальшого вільного обігу вилученого товару.

Як повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді Андрій Гаврилик, з метою недопущення вільного обігу вказаних товарів, з позовами про їх вилучення в дохід держави (конфіскацію) прокуратура звернулась до адміністративного суду.

Рішеннями Хмельницького окружного адміністративного суду позовні вимоги прокуратури задоволено.

Нагадаємо, в рамках проведення операції "Акциз-2018" працівниками ГУ ДФС в області вилучили з протиправного обігу підакцизних товарів на суму 18 мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook