У Хмельницькому відкрилася фотовиставка "Обличчя Майдану"

Проект приурочений третій річниці подій на столичному Майдані

Depo.
17 лютого 2017 14:09
ФОТО: depo.ua

Персональна виставка фотохудожника Сергія Зиська "Обличчя Майдану" відкрилася у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, повідомляє Depo.Хмельницький.

Фото-експозиція складається з півсотні світлин. На кожній з них - учасники Революції Гідності, штурму та розстрілів на Майдані.

Посвятив її автор своєму полеглому другу - бійцю 128 бригади ЗСУ, 15-го батальйону Михайлу Покидченку.

На фото портрети тих, хто тримав оборону на Майдані Незалежності, площі біля стадіону ім. В. Лобановського, а також на вулиці Інститутській.

"Був з фоторепортажем на Майдані нераз, але чомусь саме портрети зацікавили і зачепили своїм драматизмом, тому захотілось показати їх. Тут видно емоції: хвилювання, біль втрат, радість, а в очах можна побачити все той же полум'яний запал і жагу до перемоги," - коментує роботу автор.

Довідково. Сергій Зисько народився 1 листопада 1984 році в м. Хмельницькому, здобув вищу освіту за спеціальністю образотворче та декоративно-прикладне мистецтво на художньо-графічному факультеті Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського в Одесі.

Працює художником - дизайнером ювелірних виробів.

З 2016р. член Національної спілки фотохудожників України. Фотографує в жанрі пейзажної фотографії та панорамного фото. Практикує й репортажну зйомку.

Є фотографом-волонтером загону швидкого реагування міського осередку Червоного Хреста.

Лауреат та дипломат численних фотоконкурсів. Його фотографії друкувались у журналах Photographer i National Geographic.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері