У Хмельницькому преймалися міжнародно-правовим співробітництвом у криміналістиці

Про дотримання міжнародних договорів та Кримінального процесуального кодексу України під час виконання процесуальних дій, екстрадиції, перейняття кримінального провадження говорили в облпрокуратурі

Depo.
20 червня 2017 18:27
ФОТО: depo.ua
У Хмельницькому преймалися міжнародно-правовим співробітництвом у криміналістиці

У прокуратурі Хмельницької області відбувся навчально-методичний семінар "Міжнародно-правове співробітництво – дотримання міжнародних договорів та Кримінального процесуального кодексу України під час виконання процесуальних дій, екстрадиції, перейняття кримінального провадження", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

За словами першого заступника прокурора області Сергія Ромася, цьогоріч зросла кількість запитів компетентних органів іноземних держав про міжнародну допомогу щодо проведення процесуальних дій, а також кількість запитів правоохоронців Хмельниччини щодо проведення процесуальних дій за кордоном. Під час міжнародного спіробітництва виникає ряд проблемних питань, які потребують комплексного підходу до їх вирішення усіма компетентними органами.

До дискусій долучилися суддя апеляційного суду, представники Інтерполу та Європолу, Управління Державної міграційної служби в області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також працівники апарату прокуратури області, керівники та прокурори місцевих прокуратур.

На зібранні поділилися власним досвідом співпраці у цій сфері. Зокрема обговорено практичні питання надання міжнародної правової допомоги, а також застосування безпосереднього порядку зносин.

Нагадаємо, навесні чеські правоохоронці провели треніг з "погашення" конфліктів у масах для хмельницьких колег. На базі обласного управління поліції пройшов міжнародний тренінг "Поліція діалогу".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері