У Хмельницькому побудують каплицю для нацгвардійців

Високопреосвященний Антоній Махота освятив місце під будівництво храму

Depo.
19 травня 2017 19:37
ФОТО: depo.ua

На території військової частини 3053, що у Хмельницькому, незабаром буде каплиця, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької єпархії УПЦКП.

Освячення місця під каплицю, що буде названа на честь Покрова Пресвятої Богородиці, провів Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський.

Військові кажуть, що довго очікували на цю подію, адже в умовах бойових дій на Сході, відчувають потребу у молитві. Штатним капеланом частини був призначений досвідчений священик – митрофорний протоієрей Володимир Марущак.

Під час чину освячення місця встановили хрест та наріжний камінь, помолилися за перемогу наших військових у боротьбі з агресором. Під час проповіді Владика Антоній акцентував увагу на важливості функціонування інституту військового капеланства, що дає можливість духовно зміцнюватись, а тому це є однією з важливих передумов перемоги.

Нагадаємо, на Хмельниччині вчаться десантуватися розвідники. Більше двохсот вояків - від солдата до полковника удосконалюють професійну майстерність.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький