ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому обласному художньому музеї започаткували новий арт-проект

Хмельницький обласний художній музей відкрив свої зали для художників-практиків

Depo.
7 грудня 2017 12:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі ХОХМ, передає Depo.Хмельницький.

Новий проект "Практики АРТистичні" покликаний реалізувати основну активність художника - дійсного чи майбутнього, адже головним інструментом удосконалення майстра є практика.

Проект вже отримав прихильність серед художньої спільноти обласного центру. "Практики АРТистичні" зібрали за мольбертами школярів та студентство, актуальних художників та аматорів, для яких мистецтво - невід'ємна частина щоденного життя. Різний рівень майстерності та палітра творчих технік не стали завадою спільній роботі, а навпаки - акумулювали потенціал учасників.
Ініціатори даного проекту наголошують, що не тільки досвід є запорукою сьогоденного успіху творчої особистості, адже практика спільної роботи та обмін критичним баченням допомагає автору виточити філігранну майстерність.

За словами організаторів, спільний мистецький простір дає, щонайменше, поштовх до саморозвитку та удосконалення майстерності, що в свою чергу, створює нові ідеали якості й довершеності художньої техніки, мотивує автора до інноваційного пошуку.

Зустрічі охочих до художньої практики відбуватимуться два рази на тиждень - у вівторок і у четвер о 17:00. Долучитись до нової практики творчих майстерень може кожен бажаючий.

Нагадаємо, віднедавна обласним художним музеєм керує нава очільниця Ольга Долінська.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері