ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому кінологи вчилися розпізнавати вибухівку

В рамках Всесвітньої митної організації "Глобальний щит" пройшли навчання за методикою протидії незаконному переміщенню хімічних прекурсорів, які можуть використовуватись для виготовлення саморобних вибухових пристроїв

Depo.
13 вересня 2017 20:25
ФОТО: depo.ua

На Хмельниччині митники навчались ефективно протидіяти обігу небезпечних вибухових речовин, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС в області.

Навчання відбулися у рамках програми Всесвітньої митної організації "Глобальний щит".

"Зважаючи на виклики часу та необхідність посилення боротьби з незаконним переміщенням, так званих "хімічних прекурсорів", які можуть використовуватись для виготовлення саморобних вибухових пристроїв ми обрали для вивчення цю актуальну тему. Оскільки Департамент СПКЗ ДФС є регіональним навчальним центром Всесвітньої митної організації, то програма заходу базувалась на засвоєнні сучасних міжнародних методик з моніторингу та припинення каналів використання терористичними та іншими злочинними групами небезпечних вибухових речовин", - розповів директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Андрій Войцещук.

Слухачам роз'яснили базові питання щодо основних відомостей та класифікації саморобних вибухових пристроїв, ідентифікації хімічних прекурсорів, маркування та пакування небезпечних хімічних вантажів, їх транспортування, зберігання та утилізації.

Основний час семінару використали для опанування практичних методик огляду транспортних засобів на предмет приховування хімічних речовин; можливостей та умов застосування тестових наборів/реактивів, спеціальних технічних засобів для ідентифікації хімічних прекурсорів.

Нагадаємо, у Хмельницькому змагалися кінологи з усієї держави.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері