ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Хмельницькому кінологи-правоохоронці вчилися шукати вибухівку

На базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбувся випуск кінологічних команд правоохоронних органів України

Depo.
11 липня 2018 17:50
ФОТО: depo.ua

У Хмельницькому кінологічні команди СБУ, Нацполіції України та ЗСУ завершили спеціальну підготовку з пошуку вибухових матеріалів. Підготовка здійснювалася відповідно до європейських сучасних методик дресирування службових собак, передає Depo.Хмельницький.

Після тримісячної кропіткої роботи кінологи показали високий рівень підготовки з практики дресирування службових собак. Службові собаки теж пройшли оцінювання, зокрема, вони демонстрували свої навички з пошуку та виявлення вибухових матеріалів у різних умовах та на різних об'єктах, з подолання смуги перешкод і навичок слухняності.

Торік фахівці Департаменту підготували 3 кінологічні команди Національної поліції України з пошуку наркотичних засобів та психотропних речовин, 6 кінологічних команд з пошуку вибухових матеріалів правоохоронного органу, який безпосередньо виконує завдання в зоні проведення операцій Об'єднаних сил, 18 кінологічних команд з пошуку зброї, набоїв та вибухових матеріалів Служби авіаційної безпеки ДП МА "Бориспіль".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook