У Хмельницькому демонструють експозицію "Майдан. Історія протесту"

Події трирічної давності в обласному центрі в своїх світлинах представив Сергій Аніськов

Хмельницький Майдан у світлинах фотографа Сергія Аніськова представили в музеї історії міста, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

У Хмельницькому музеї історія міста відкрили виставку "Майдан. Історія протесту". Усі роботи Сергія присвячені подіям на Майдані. Більшість із них зроблені у Хмельницькому у вирі революційних подій.

"Роботи із виставки залишаться у музеї міста Хмельницького для збільшення його фонду. Це - історичний спадок, а без історії не має майбутнього. Буду відвертий, мені шкода тих тролейбусів, які згоріли, а ще більше шкода людей, які постраждали. Революція Гідності змінилась після перших смертей. Щось зламалося в кожному українцеві і в мені. На фото я хотів показати, що дійсно тоді відбувалося," - розповідає автор виставки Сергій Аніськов.

Оформлювати експозицію фотографу допомагала учениця обласного ліцею-інтернату Валерія. Дівчинка, окрім того, представляє прес-клуб "Юний журналіст".

"Захоплює дух, настільки сильно передані на світлинах відчуття Майдану, його атмосфера. Такі події людям потрібно пам'ятати," - додає ліцеїстка.

Сергій Аніськов - член Національної спілки фотохудожників України, фотомитець, куратор фотовиставок і мистецьких проектів, практичний психолог і громадський діяч. У його доробку 14 персональних фотовиставок і понад 30 колективних.

Читайте також: У Хмельницькому відкрилася фотовиставка "Обличчя Майдану"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький