У Хмельницькому армійцям купуватимуть житло через ProZorro

Вперше, в рамках експерименту, Міноборони закуповуватиме квартири для військовослужбовців через конкурси

У вересні поточного року Міністерство оборони України оголосить конкурси на закупівлю квартир у містах Вінниця, Хмельницький, Васильків Київської області, Львів, Дніпро та Одеса, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міністерства.

Закупівля квартир буде здійснюватися з використанням електронної системи закупівель ProZorro та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництва (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу" за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті на фінансування Збройних Сил України у 2018 році.

Основними вимогами до таких квартир є 100% готовність опоряджувальних робіт на момент передачі їх Міністерству оборони відповідно до договірних зобов'язань.

Квартири, які будуть купуватися на умовах пайової участі, повинні бути розташовані в об'єктах житлового будівництва із ступенем готовності не менше як 95%, які плануються до введення в експлуатацію у поточному році.

Нагадаємо, для військовослужбовців Хмельниччини побудують 13 гуртожитків. У тринадцяти гуртожитках проживатимуть 1625 вояків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький