UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Хмельницькому активісти з'ясовували важливість освіти для градоначальників

Відбулася публічна дискусія "Чи здатна освіта для мерів принести прогрес українським містам?"

У Хмельницькому активісти з'ясовува…

У Хмельницькому втретє організували дискусію в рамках навчальної програми Школа Мерів, передає Depo.Хмельницький.

Цього разу з'ясовували "Чи здатна освіта для мерів принести прогрес українським містам?". Подібні дискусії відбулися в Рівному та Харкові. Організатори планують провести ще 5 дискусій - в Івано-Франківську, Луцьку, Черкасах, Херсоні та Києві.

Таким чином намагаються краянам допомогти переосмислити роль міських голів в місцевому розвитку, в умовах децентралізації. А заодно і сформувати портрет сучасного міського голови, який би відповідав вимогам часу.

"Як свідчить досвід попередніх дискусій, сучасні мери, головною метою яких є освоєння місцевих бюджетів, є результатом запиту виборців, що, начебто, мер має бути міцним господарником, який займається житлово-комунальним господарством," - каже голова правління Агенції "Спільні Зусилля", засновник та керівник Школи Мерів Руслан Рохов. - Якщо ми хочемо, щоб міські голови були іншими. Які б дбали не про наступні вибори і та партійну касу на них, а про розвиток міста. Потрібно, щоб в містах був відповідний запит."

Зрештою, намалювали своєрідний портрет-ідеал міського голови: має мати бачення майбутнього міста та стратегію його досягнення; команду, з якою він спроможний реалізувати цю стратегію.

"Фактично, виборча компанія на місцевих виборах має зводитися до пропозицій бачення майбутнього та проектів його досягнення. А виборці мають обирати не обличчя та партії, а образ майбутнього та проектну команду, яка здатна його реалізувати," - резюмує розмову Рохов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme