У хмельничан у травні поменшає вихідних днів

У Верховній Раді мають намір скасувати три вихідні – День міжнародної солідарності трудящих, 1 і 2 травня, та День перемоги, 9 травня
Depo.
30 травня 2016 18:23
ФОТО: depo.ua
У хмельничан у травні поменшає вихідних днів
У хмельничан у травні поменшає вихідних днів

Травень без святкових вихідних. 1, 2 і 9 можуть стати робочими днями, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на w1.c1.rada.gov.

Народні депутати зареєстрували законопроект №4722 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скорочення кількості святкових і вихідних днів)".

В документі пропонується скоротити перелік святкових днів у травні. "У свідомості більшості українців День міжнародної солідарності трудящих пов'язаний не стільки із захистом трудових прав, скільки зі спадщиною СРСР. Крім того, цей день використовується певними політичними силами для дискредитації української державності, проведення проросійських акцій, прославляння комуністичного радянського режиму, - йдеться у пояснювальній записці. Законопроект також передбачає скасування норми трудового законодавства про те, що у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого". 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький