У хмельничан "схудли" гаманці

Містяни цьогоріч змушені "затягнути паски"

Depo.
21 квітня 2017 09:42
ФОТО: depo.ua

За результатами дослідження місцевого самоврядування у двох третин хмельничан за останній рік погіршилось економічне становище у родині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на опитування від соціологічної групи "Рейтинг".

36% містян говорять, що їхні сімейні бюджети "схудли", але незначно, у ще 24% - вкрай суттєво. І лише у 8% респондентів родинна скарбничка "потовстішала". Фінансову стабільність продемонстрували 30% опитаних.

Водночас майже три чверті респондентів відзначають і погіршення економічного становиша на теренах всієї держави. На думку 16% хмельничан в країні за рік нічого не змінилось. Проте 8% побачили "покращення".

Не очікують містяни на позитив і в найближчій перспективі. 65% хмельничан, що взяли участь в опитуванні, вважають, що доведеться "паски затягувати" і в наступному році. Проте 22% у мабутнє дивляться з оптимізмом та очікують на "покращення" та притік грошенят.

До слова, третє щорічне всеукраїнське дослідження місцевого самоврядування здійснила соціологічна група "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту (Канада). У 22 обласних центрах та у містах Маріуполь і Сєвєродонецьк на Донбасі опитали понад 19 тис. респондентів.

Нагадаємо, місцеве самоврядування в обласних центрах за три останніх роки потроху стає відкритішим.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері