ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Грицеві, що на Хмельниччині, зібралися експерти з децентралізації

Представники 4 областей головною проблемою реформи називають брак кадрів
Depo.
20 лютого 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
У Грицеві, що на Хмельниччині, зібралися експерти з децентралізації
У Грицеві, що на Хмельниччині, зібралися експерти з децентралізації

У рамках проекту "Разом будуємо спроможну громаду" на Шепетівщину з’їхалися експерти із децентралізації та представники громад із Львівської, Одеської, Донецької та Хмельницької областей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ХОДТРК.

Три дні фахівці моделювали успішну й самодостатню громаду, а на її базі обіцяють для решти створити максимально ефективний он-лайн курс, в якому поетапно розповідатимуть, як запроваджувати якісні зміни на місцях.

Проект "Разом будуємо спроможну громаду" розпочався наприкінці минулого року. Організатор програми Наталя Гнатюк запевняє: "Головне – це створити Всеукраїнську мережу справжніх фахівців, зацікавлених у якісних змінах."

У Грицеві, що на Хмельниччині, зібралися експерти з децентралізації - фото 1

"А метою проекту, якраз є сформувати алгоритм об'єднання, який буде найбільш органічним," - резюмує пані Наталя.

Як розбудовувати громаду, пані Наталя знає не з чуток. Бо працювати над розвитком рідного Грицева почала ще у 1998 році. Тож, зважаючи на майже 20 років і успіхів, і помилок, готова допомагати та ділитися досвідом із колегами з інших областей.

А ще, учасники проекту стверджують, що фінансування в об’єднаних територіальних громад достатнє, а проблема номер один – брак кваліфікованих кадрів. Причина тут банальна - кращі, розумніші чи кмітливіші намагалися роками перебиратися у міста, залишаючи малі населенні пункти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та