ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Городку на кладовищі немає місць для поховань

У міській раді повідомили, що діючий цвинтар заповнений на 95 відсотків
Depo.
21 березня 2016 10:37
ФОТО: depo.ua
У Городку на кладовищі немає місць для поховань
У Городку на кладовищі немає місць для поховань

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Городоцької міськради, у Городку є чотири кладовища, три з яких мають статус закритих, де не проводяться поховання.

Центральне кладовище "Міське" у Городку, яке розташованє за діючою межею міста, на вулиці Ватутіна, займає майже 10 гектарів, заповнене на 95% і потребує розширення.

Для того, щоб розширити діюче кладовище міська рада планує використати територію, на якій городоччани вели городництво. Ця земля використовувалась без належної документації, тобто людський "самозахват.

Розробляючи новий генеральний план міста, ці землі площею 7,5 га, планують виділити на потреби міського кладовища. Це дозволить вирішити питання щодо територій під традиційні поховання на тривалий термін.

"Звертаємося до жителів Городка, які незаконно утримують земельні ділянки під городництво в районі кладовища по вул. Ватутіна, не проводити сільськогосподарські роботи, оскільки цьогоріч здійснюватимуть поховання на цьому кладовищі. Роботи по облаштуванню нового кладовища почнуть проводити з 22 березня 2016 року", – повідомляють у міській раді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та