У двох діток на Хмельниччині намагалися відібрати житло

Разом із позбавленням батьківського піклування брата з сестрою ледь не позбавили будинку
Depo.
1 листопада 2016 18:23
ФОТО: depo.ua
У двох діток на Хмельниччині намагалися відібрати житло
У двох діток на Хмельниччині намагалися відібрати житло

За втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури захищено права двох неповнолітніх та накладено заборону на відчуження будинку, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

Жителів с. Івки Старосинявського району – рідних сестру та брата рішенням суду було позбавлено батьківського піклування. Діти (на цей час віком 15 та 17 років) виховувались у прийомній сім’ї в Полонському районі. 

Приймаючи рішення про позбавлення батьківських прав, суд не врахував важливу норму Закону України "Про охорону дитинства", - каже керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець. - Згідно з нею, у разі передачі такої категорії дітей під опіку чи піклування, влаштування в спеціалізовані будинки, прийомні сім’ї тощо, житло, в якому вони проживали, зберігається за дітьми протягом усього часу перебування їх в опікунів, прийомній сім’ї чи цих закладах незалежно від того, чи проживають у житловому приміщенні інші члени сім’ї."

Зважаючи на всі ці обставини, прокуратура в інтересах неповнолітніх звернулася в суд з позовом про накладення заборони на відчуження житлового будинку у с. Івки, де раніше проживали діти, до досягнення ними повноліття.

Позовні вимоги прокуратури 27 жовтня поточного року суд задовільнив.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт