ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дунаївцях та Кам'янці встановлять камер на 300 тисяч

Правоохоронці просять 300 тисяч гривень з обласного бюджету на встановлення камер відеоспостереження
Depo.
12 серпня 2015 15:26
ФОТО: depo.ua
У Дунаївцях та Кам
У Дунаївцях та Кам'янці встановлять камер на 300 тисяч

За кошти обласного бюджету міліція планує оснастити камерами відеофіксації автошляхи Дунаєвець та Кам'янця-Поділльського, передає Depo.Хмельницький.

300 тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження та 100 тисяч гривень - на паливно-мастильні матеріали для дільничних інспекторів проосив під час засідання бюджетної комісії Хмельницької облради представник УМВС.

За ці гроші правоохоронців планують доукомплектувати дещо застарілу систему відеоспостереження у Кам'янці-Подільському та встановити таку ж у Дунаївцях.

Відеокамери, окрім Хмельницького, фіксують також в'їзди та виїзди у такі міста як Кам'янець-Подільський, Старокостянтинів та Хмельницький.

Чи виділять правоохоронцям кошти на встановлення камер відеоспостереження, буде відомо 20 серпня, коли депутати облради голосуватимуть за дане питання під час пленарного засідання сесії.
Нагадаємо, ще минулого місяця правоохоронці анонсували встановлення у Хмельницькому 30 камер відеоспостереження за 2,4 мільйона гривень. Кошти виділили з міського бюджету.
Більше про правоохоронну систему читайте на khm.depo.ua