ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ДНР" готуються привести у виконання перший смертний вирок

Глава ДНР може прийняти рішення про помилування
Depo.
13 лютого 2016 10:56
ФОТО: depo.ua
У "ДНР" готуються привести у виконання перший смертний вирок
У "ДНР" готуються привести у виконання перший смертний вирок

За словами судді, вирок винесений у відношенні громадянина, який входив до складу організованої банди і "займався насильством і вбивствами", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на lenta.ru.

Виконуюча обов'язки голови військового трибуналу ДНР Людмила Стратейчук зазначила, що було доведено вчинення підсудним двох вбивств цивільних осіб, хуліганства, а також інших злочинів: незаконного придбання та носіння зброї.

Раніше Стратейчук повідомила, що в ДНР винесено перший в історії республіки смертний вирок.

Кримінальний кодекс, в якому передбачено застосування смертної кари, був прийнятий в ДНР в серпні 2014 року. Приводитися у виконання вирок буде через розстріл. Гуманізацією кримінального кодексу влади обіцяли зайнятися після закінчення збройного конфлікту в Донбасі.

Глава ДНР Олександр Захарченко уточнював, що в основу кодексу була закладена законодавча база РФ, і страта тут передбачається за особливо тяжкі злочини. Зокрема, до розстрілу не можуть бути засуджені жінки, неповнолітні та чоловіки старші 60 років. Також в якості помилування кару можуть замінити на довічне ув'язнення або позбавлення волі на 25 років.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький