UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У держвласність повернули гідроспоруду на Красилівщині

Сільрада формально змінила назву майна і визнала незаконно її безгосподарською, передавши на зберігання в приватні руки

Про це повідомили в прес-службі прокуратури області, передає Depo.Хмельницький.

Старокостянтинівські прокурори встановили, що у квітні 2016 році рішенням Манівецької сільської ради Красилівського району взято на баланс гідротехнічні споруди ставка, які розташовані за межами населеного пункту, та зобов'язано виконавчий комітет цієї сільської ради зареєструвати це майно як безгосподарське.

Крім цього, уже у червні 2016 року між Манівецькою сільською радою та фізичною особою-підприємцем укладено договір зберігання майна, а саме: гідротехнічної споруди №1, яка надає можливість користуватися водоймою площею 95 га за межами села.

Водночас, з'ясували, що майно перебуває на балансі Державного підприємства "Укрриба" та обліковується у Єдиному реєстрі об'єктів державної власності як виросний став с. Манівці.

Заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ярослав Лісовий каже: "Враховуючи, що Манівецька сільська рада під час прийняття спірного рішення лише формально змінила назву гідротехнічної споруди, яка є державною власністю, незаконно взяла її на облік як безгосподарське майно, чим створила загрозу порушення прав держави як власника на безперешкодне володіння, користування та розпорядження нею, прокуратура звернулась з позовом до господарського суду Хмельницької області про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення сільської ради та визнання недійсним відповідного договору зберігання майна."

За результатами судового розгляду, Постановою Верховного Суду позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі, незаконне рішення сільської ради скасували, гідротехнічну споруду повернули у державну власність.

Нагадаємо, Хмельницький бюджет отримає 2,3 млн грн "пайових" від горе-забудовників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook