У держави досі не знайшлося грошей на лікування хмельницького розвідника

Батько Героя України Петраківського понад два роки оббиває пороги чиновників
Depo.
8 вересня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua
У держави досі не знайшлося грошей на лікування хмельницького розвідника
У держави досі не знайшлося грошей на лікування хмельницького розвідника

Батько Героя України, розвідника Олександра Петраківського понад два роки оббиває пороги у пошуках грошей для лікування сина, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

На початку літа важкопораненого бійця 8-го окремого полку спеціального призначення Олександра Петраківського перевезли з Польщі до Національного військово-медичного клінічного центру МО України. Міністерство оборони України звернулося до посольств США, Італії, Німеччини, Франції, Естонії з проханням надати фахівців, які б провели ретельне обстеження хворого.

За словами батька, лікарі дають непогані шанси на одужання Олександра, але потрібне дороговартісне лікування у Х'юстонському реабілітаційному центрі у США.  70-75% гарантії на успішне лікування rоштує близько 800 тисяч американських доларів. Питання про виділення коштів для відновного лікування майора Олександра Петраківського за океаном розглядається вже кілька місяців.

"Усе впирається в гроші, яких немає. В Україні Саша вже схуд на 6 кілограмів", - каже батько.
Біля Олександра увесь час зараз перебуває його мати. Батьки мріють про той день, коли він стане на ноги, обійме свою дочку Настю.