ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У День Незалежності Керівникам РДА заборонили випивати на площі

Депутатів, голів райдержадміністрацій та районних рад Хмельницької області проінструктували, як правильно святкувати День прапора і День Незалежності
Depo.
23 серпня 2015 09:03
ФОТО: depo.ua
У День Незалежності Керівникам РДА заборонили випивати на площі
У День Незалежності Керівникам РДА заборонили випивати на площі

Про це із посиланням на прес-службу ОДА пише Depo.Хмельницький.

Керівник організаційного відділу облдержадміністрації Василь Климчук поінформував присутніх на сесії облради про програму святкування в районах та обласному центрі.
"День прапора у всіх районах повинно починатися одночасно: о 9 ранку 23 серпня. Таке прийшло розпорядження з адміністрації Президента. Також в цей день пройдуть урочистості з нагоди в обласному центрі ", - повідомив Василь Васильович.

Він також зазначив, що на площі Незалежності повинні бути представлені намети, які представлятимуть кожен район. Про це теж розписано в циркулярі, який отримала кожна райдержадміністрація. Крім усього іншого, Василь Климчук також попередив усіх присутніх, щоб не розпивали спиртні напої під час святкування.

"Згідно з рішенням сесії Хмельницької міської ради, розпивання спиртних напоїв у громадських місцях заборонено. Тому прошу всіх голів райдержадміністрацій та голів рад, а також депутатів взяти це до уваги і подбати про дотримання цієї норми ", - попередив чиновник облдержадміністрації.

Більше про святкування Дня Незалежності та дня Прапора читайте на Depo.Хмельницький.