У День міста й "Колодар": Славута збирається здивувати етно-еко фестивалем

Ідея фестивалю – популяризація культурної нематеріальної спадщини у всьому її різноманітті та унікальної природи, поєднання етно та еко напрямків

У День міста й "Колодар": Славута збирає…

Організатори Міжнародного етно-екофестивалю "Колодар" оприлюднили програму заходів, передає Depo.Хмельницький.

Гостей та містян 21 вересня о 21:00 чекає відкриття світлової інсталяції "Джерело життя", що відбудеться в центрі міста.

А ось неділя (22.09.2019) вже буде насичена величезною кількістю атракцій, локацій та виступів.

Неділя:

10:00 сплав на човнах річкою Горинь (збір біля Паперової фабрики)
12:00

початок роботи фестивальних локацій (стадіон військового містечка):

- українська традиційна кухня;
- ярмарка-продаж еко-товарів та крафтових виробів;
- майстер-класи з традиційних ремесел;
- виставка тварин;
- виставка квітів;
- катання на конях;
- фото-зони.

14:00 офіційне відкриття фестивалю та виступи фольклорних колективів на головній сцені (стадіон військового містечка)
14:30 зразковий фольклорний гурт "Щедрик" (м. Славута)
14:45

Дитячий зразковий фольклорний ансамбль "Соловеєчки"(Забороль, Рівненської обл.)

15:00 Фольклорний ансамбль "Калина-Малина" (Ріпки, Хмельницької обл.)
15:15

Зразковий дитячий фольклорний гурт "Родовід" (Антоніни, Хмельницької обл.)

15:30

Зразковий фольклорний гурт "Роксолана" ( Нетішин , Хмельницької обл.)

15:45 Зразковий фольклорний ансамбль "Зернятко" ( Андрушівка, Житомирської обл.)
16:00 Фольклорний ансамбль "Вербиця" (Хмельницький)
16:15 Зразковий гурт "Ордана" (Новоград-Волинський, Житомирської обл.)
16:30 Зразковий дитячий фольклорний колектив "Вінець" (Бердичів , Житомирської обл.)
16:45

Вокальний гурт "Кумасі" (Шепетівка, Хмельницької обл.)

17:00

Народний аматорський ансамбль танцю "Пролісок" (Славута, Хмельницької обл.)

17:15 Народний художній фольклорно-етнографічний колектив "Вербиченька" (Нова Водолага, Харківської обл.)
17:30 Дитячий лемківський фольклорний ансамбль "Гречні фраїрки" (Монастириська, Тернопільської обл.)

17:45

Народне вокальне тріо "Червона бинда" (Сарни, Рівненської обл.

18:00 Фольклористичний гурт "Родовичі" (Нові Санжари, Полтавської обл.)
18:20 Дитячо-юнацький танцювальний колектив "П`єцухи" (Новайова, Польща)
18:40 Молодіжний ансабль СКУД "Петрушев" (Богданці, Македонія)
19:00 гурт "Дуліби" (м.Рівне)
20:00 гурт "ЕтноХl" (м.Рівне)
21:00 гурт "ТаРута" (м.Київ)
22:00 гурт "The Doox" (м.Київ)
23:00 вогняне шоу від гурту "Радослав"
23:30 етнодискотека від DJ Ramyata

Нагадаємо, фестиваль відбудеться в рамках реалізації Всеукраїнського конкурсу культурно-мистецького проєкту "Малі міста – великі враження", у якому Славутська міська рада стала переможцем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook