ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У чию кишеню сипляться "газові гроші " Хмельниччини?

Відтепер газ хмельничанам продаватиме ТОВ "Хмельницькгаз збут", а гроші за нього стікатимуть у кішеню росиянина
Depo.
5 липня 2015 15:51
ФОТО: depo.ua
У чию кишеню сипляться "газові гроші "  Хмельниччини?
У чию кишеню сипляться "газові гроші " Хмельниччини?

З 1 липня 2015 р. ПАТ "Хмельницькгаз" за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, втратив ліцензію щодо надання послуг з газопостачання всім категоріям споживачів.

Відтепер газ населенню постачатиме підприємство ТОВ "Хмельницькгаз збут". Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Регіональної газової компанії "Хмельницькгаз".

В єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, засновником нового ТОВ є ПАТ "Хмельницькгаз", а вигоодержувачем стає житель Москви  Володимир Луняк.

"Сто відсотків акцій "Хмельницькгаз збуту" належить "Хмельницькгазу", - стверджує заступник голови правління ПАТ Віталій Рейда , а про власника - москаля, йому нічого не відомо.

Кому ж належить ПАТ "Хмельницькгаз"?

За даними  офіційного сайту компанії, понад 25% акцій "Хмельницькгазу" володіє "Нафтогаз України", понад 50% - "Газтеку" Дмитра Фірташа, ще понад 14,5% - фізичній особі з Росії. Решта акціонерів мають менше 10% акцій. То, може, саме власник 14,5% акцій "Хмельницькгазу" і буде отримувати гроші з "Хмельницькгаз збуту"? Відповіді на це запитання у Хмельницькому ПАТі не мають.

Більше новин про життя регіону читайте на Хмельницький.depо.ua