UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Чернівцях спостерігачі вже зафіксували перші порушення на виборчих дільницях

Спостерігачі повідомляють про неналежну кількість скриньок на виборчих дільницях у Чернівцях, непромарковані кабінки для виборців з підозрою на коронавірус та недоступність дільниць для маломобільних громадян

У Чернівцях спостерігачі вже зафіксували…

Про це інформує Depo.Чернівці з посиланням на ГМ "ОПОРА".

У день повторного голосування на виборах Чернівецького міського голови зафіксовано неналежне матеріально-технічне забезпечення на виборчих дільницях: недостатню кількість стаціонарних та переносних виборчих скриньок, розміщення кабінки одночасно для людей з інвалідністю та з підозрою на вірусні захворювання.

На середній виборчій дільниці № 730451 наявна лише одна переносна скринька замість двох.

На ВД 730480 відсутні дві великі скриньки. Крім того, одна і та сама виборча кабінка використовується для людей з інвалідністю і для людей з підвищеною температурою.

На великій дільниці № 730500 розташовано 4 кабінки замість 6, та лише 4 виборчих скриньки замість 6. Також  кабінка для осіб з інвалідністю не маркована, проте очевидно, що це та кабінка, яка відведена для виборців з ознаками застуди.

На середній виборчій дільниці №730453 наявні лише 3 стаціонарних та 2 переносних скриньки.

На великій виборчій дільниці №730508 наявні лише 4 стаціонарні скриньки замість 6.

На дільниці № 730504 також наявні лише 4 стаціонарні скриньки замість 6, крім того, недостатня кількість переносних скриньок, а саме одна замість двох. Крім того, замість 6 кабінок для голосування розміщено лише 5, негласно є кабінка для людей з підвищеною температурою, однак вона не промаркована. На дільниці також відсутні вимоги щодо доступності (відсутня кабінка для голосування осіб з інвалідністю, відсутні пандус та перили).

На великій дільниці № 730472 кількість стаціонарних скриньок складає 3 замість 6, переносних скриньок лише 1 замість 2 (втім виборців для голосування за місцем перебування на цій дільниці нема). Кабінки для виборців з ознаками застуди немаркавані, проте член дільничної виборчої комісії, який вимірює температуру, повідомляє, в яку кабінку йти голосувати у разі підвищеної температури.

На великій дільниці №730465 знаходяться лише 4 великі скриньки із 6 необхідних, 1 переносна скринька із 2 необхідних.

На великій ВД № 730494 наявні лише 4 стаціонарних скриньки. Нема окремої кабінки для людей з інвалідністю, а також відсутня окрема скринька для людей з ознаками застуди.

На середній виборчій дільниці № 730493 лише 2 стаціонарні скриньки та 1 переносна. Відсутня скринька та кабіна для людей з ознаками застуди, а також нема окремої кабіни для людей з інвалідністю.

На великій ВД № 730539 наявні 4 стаціонарні скриньки замість 6, 1 переносна замість 2.

На малій спеціальній виборчій дільниці у лікувальному закладі №730548 наявна лише 1 стаціонарна виборча скринька замість 2, та лише 1 переносна замість 2. Втім, як пояснили члени ДВК, кількість виборців у списку дуже маленька, тому до хворих людей вирушать з переносною скринькою.

На середній виборчій дільниці №730464 лише 3 стаціонарних скриньки та 1 переносна. Є кабінка для людей з підвищеною температурою, втім вона не промаркована. Спостерігачі ОПОРИ також відмічають, що приміщення для голосування не відповідає розмірам.

На  середній дільниці №730482 наявні 2 стаціонарні скриньки замість 4, одна зі скриньок маркована для голосування особами з підвищеною температурою.

Також не вистачає скриньок на дільниці №730460, а №730494 є недоступною, оскільки є сходи, однак відсутній пандус.

Нагадаємо, поліція повідомила про вчасне відкриття всіх виборчих дільниць.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"