ЦВК сформувала новий склад окружних виборчих комісій на Тернопільщині

Новий склад окружкомів Тернопільщини на другий тур президентських виборів уже сформовано

Про це інформує Depo.Тернопіль з посиланням на ГМ "ОПОРА".

10 березня Центральна виборча комісія сформувала новий склад п’яти окружних виборчих комісії для організації та проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України в Тернопільській області. У кожну ОВК ввійшло по сім членів за поданням від обох кандидатів.

До 9 квітня кандидати у Президенти, які включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування, Володимир Зеленський та Петро Порошенко, мали право вносити свої подання до ЦВК щодо кандидатур для включення до нового складу окружних виборчих комісій. 10 квітня, на своєму засіданні, ЦВК на основі цих подань сформувала новий склад ОВК територіальних виборчих округів Тернопільської області, у кількості чотирнадцяти осіб кожна.

У трьох із п'яти ОВК головами окружкомів Тернопільщини є представники кандидата Зеленського.

Відповідно до частини 5 статті 85 Закону України "Про вибори Президента України", для проведення повторного голосування з виборів Президента України Центральна виборча комісія не пізніш як за десять днів до дня повторного голосування за поданням кандидатів на пост Президента України, які включені до виборчого бюлетеня для повторного голосування, формує новий склад окружних виборчих комісій у кількості чотирнадцяти осіб - по сім осіб від кожного кандидата.

Нагадаємо, "більшість" тримає Зеленський і у ОВК Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький