Цьогоріч в Україні збудували 14 об'єктів відновлювальної енергії

Найпотужніші сонячні електростанції тепер є в Вінницькій, Херсонській та Хмельницькій областях
Depo.
15 вересня 2016 22:36
ФОТО: depo.ua
Цьогоріч в Україні збудували 14 об
Цьогоріч в Україні збудували 14 об'єктів відновлювальної енергії

За півріччя побудовано 14 нових об'єктів відновлюваної енергетики потужністю майже 39 МВт. Інвестиції в ці проекти перевищили € 42 млн, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Бізнес Україна".

А загальна потужність об’єктів відновлювальної енергетики в Україні перевищила 1 ГВт. Мова йде про об'єкти сонячної і вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі).

Такі дані представлені в аналітичному звіті, підготовленому експертною радою 8-го Міжнародного форуму сталої енергетики в Україні SEF 2016 KYIV.

Зокрема, загальна потужність українських сонячних електростанцій склала 453 МВт, вітропарків - 426 МВт, електростанцій на біомасі - 31 МВт, малих ГЕС - 118 МВт.

Головний внесок у розвиток галузі в 2016 р. зробили компанії сонячної енергетики, які побудували за зазначений період 12 нових електростанцій загальною потужністю 37 МВт.

Найбільші в цьому році потужності сонячних електростанцій – 22,2 МВт - побудувала в Херсонській, Хмельницькій і Вінницькій областях компанія "Подільський Енергоконсалтинг".

В сегментах вітрової енергетики та малої гідроенергетики нові об'єкти у  I півріччі 2016 г. не будувались.

До кінця року українські та зарубіжні девелопери планують побудувати ще 34 сонячні електростанції загальною потужністю понад 120 МВт.  

11 інвестиційних проектів в сегментах біомаси та вітроенергетики перебувають на етапі розгляду зарубіжними інвесторами.

У сегменті теплогенерації на основі біомаси загальні потужності котельних складають в Україні понад 240 МВт (без врахування побутових котлів).

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт