Цьогоріч фіскальники Хмельниччини "дорахували" майже 90 мільйонів гривень

Це результат 317 перевірок проблемни суб‘єктів господарювання
Depo.
27 липня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua
Цьогоріч фіскальники Хмельниччини "дорахували" майже 90 мільйонів гривень
Цьогоріч фіскальники Хмельниччини "дорахували" майже 90 мільйонів гривень

Цьогоріч за результатами перевірок суб‘єктів господарювання, які підпадають під критерії фінансових ризиків, ДФС області донараховала 86,3 мільйона гривень несплачених податків та зборів, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Підставою для прийняття таких рішень стала наявність встановлених ризиків несплати податкових зобов’язань та відповідне реагування на суб’єктів господарювання, які в своїй діяльності використовують схемний податковий кредит, отриманий від контрагентів з ознаками "сумнівності" для мінімізації сплати податків," - кажуть аудитори регіонального представництва ДФС.

І це притому, що перевірок провели втричі менше ніж торік.

Також зменшено від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток на 8,6 мільйона гривень та залишків від'ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту на 1 мільйон гривень, що позитивно вплине на сплату поточних платежів при декларуванні податкових зобов’язань платниками податків в наступних звітних періодах.

"Алгоритм зниження податкового навантаження на суб’єктів господарювання, які здійснюють прозорий облік своєї господарської діяльності, не застосовують схем мінімізації доходів та ухилення від сплати податкових зобов’язань передбачає посилення захисту сумлінних платників податків та обмеження кількості контрольно-перевірочних заходів. Водночас така система діяльності передбачає упередження та викриття тіньових схем, які застосовують проблемні СГД, що сприяє здоровому розвитку економіки та підприємницької конкуренції," – зазначає керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та