Цієї суботи У Хмельницькому відбудеться відкриття мото-сезону 2019

Майже весь день байкери обіцяють цікаву програму та благодійну акцію

Цієї суботи, 20 квітня, в обласному центрі відбудеться відкриття мото-сезону 2019, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис в Фейсбуці мотоспільноти Hot Heads MFC.

Байкери проведуть благодійну акцію "Байкери дітям", щоб зібрати гроші дворічній Мілані Саламатовіій, яка хворіє на гострий лімфобластний лейкоз. Жителі міста та їх дітки зможуть покататись та сфотографуватись на мотоциклах. Відбудеться шоу ходулістів, заплановані конкурси.

"Однією із розваг для діток і дорослих, які завітають на відкриття мото-сезону і благодійну акцію, буде шоу ходулістів від театру вогню і світла. Під час самої акції, можна буде всім охочим дітям і їх батькам покататись на справжніх мотоциклах, відчути себе байкерами, зробити фото. Ваші благодійні внески допоможуть врятувати маленьке життя," - кажуть організатори.

Також, вже традиційно, байкери з прапорами і гучними сигналами проїдуться вулицями міста. А стартують в парку імені Михайла Чекмана, з площі біля центрального фонтану.

В програмі:

- 10-30 - збір в парку ім.М.Чекмана;
- 11-00 - проведення акції "Байкери Дітям" (збір коштів для лікування важко хворих діток);
- 12-00 - конкурси для байкерів, цінні призи. Один із конкурсів джимхана, де кожний бажаючий райдер зможе показати свої вміння їзди на мотоциклі;
- 14-00 - шикування та виїзд мото-колони вулицями Хмельницького;
- 15-00 - заїзд на Майдан Незалежності, фото;
- 19-00 - байкерська вечірка в «Hot Club» (виступ рок-гурту, конкурси, rock-disco).

Нагадаємо, цього ж дня відкриватимуть свій сезон і велосипедисти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький