UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Трохи менше тисячі гектарів лісу відновлять цьогоріч на Хмельниччині

У лісогосподарських підприємствах розглядають проекти створення лісових культур, визначають потенційні ділянки під природне поновлення, намічаються заходи для ділянок культур, створених у попередні роки

Трохи менше тисячі гектарів лісу відновл…

Буде відновлено 830 гектарів лісу, передає Depo.Хмельницькиий за інформацією пресслужби ОУЛМГ.

"Успіх весняної лісокультурної кампанії значною мірою залежить від ретельності підготовки до проведення комплексу всіх робіт, – кажуть лісівники. – Треба подбати, щоб вони були здійснені вчасно та якісно. Зараз на підприємствах розглядають проекти створення лісових культур, визначають потенційні ділянки під природне поновлення, намічаються заходи для ділянок культур, створених у попередні роки."

У поточному році на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ заплановано здійснити лісовідновлення на площі 830 гектарів. Лісові культури будуть створені на 680 гектарах земель і під природне поновлення залишать 150 гектарів площ. Крім того Славутське лісове господарство передбачає заліснити 20 гектарів, а Хмельницьке лісомисливське – 5 гектарів земель, непридатних для ведення сільськогосподарського виробництва.

Проекти лісових культур розроблено з урахуванням особливостей кожної ділянки. Спеціалісти зробили обміри місцевості, визначили типи грунтів,перевірили на наявність хвороб і шкідників, врахували можливий вплив породи-попередника на майбутні лісові насадження.

Для лісовідновлення та лісорозведення передбачають використати майже 6 мільйонів сіянців і саджанців. Посадковий матеріал зараз обстежують, щоб використати тільки високоякісний. До речі, лісівники краю все активніше використовують посадковий матеріал із закритою кореневою системою, який дає майже стовідсоткову приживлюваність. Для його вирощування створено спеціальний комплекс у Славутському лісгоспі, який задовільняє не тільки власні потреби в посадматеріалі, а й відпускає його іншим підприємствам.

Нагадаємо, лісівники Славутчини виростили 2,3 млн штук стандартних сіянців різних дерев.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"