ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Товари з Хмельниччини експортувалися до 13 європейських країн

Подільські експортери отримали майже півтисячі сертифікатів "EUR.1"
Depo.
1 березня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Товари з Хмельниччини експортувалися до 13 європейських країн
Товари з Хмельниччини експортувалися до 13 європейських країн

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства, за два місяці 2016 року співробітники Хмельницької митниці ДФС видали суб‘єктам господарювання краю 457 сертифікатів для перевезення товарів з України до країн ЄС за формою, визначеною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Такі сертифікати отримали: сантехнічні вироби, стрейч-плівка, мед бджолиний натуральний кукурудза, пшениця та інша продукція сільськогосподарського призначення.
Найбільше товарів подоляни експортували до Німеччини – 184 сертифікати, Польщі – 113 сертифікатів та Великобританії - 29 сертифікатів.

 ТОВ "Карат", яке експортує килимові вироби до Європи, отримало  право самостійно оформлювати декларацію-інвойс, незалежно від вартості партії товару.

В цілому нові правила передбачають максимальне спрощення видачі сертифікатів на безоплатній основі у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.
Як зазначають митники, сертифікат заповнюється та видається митними органами України на кожну партію товарів у разі, якщо його потрібно пред’явити як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, встановлених в Угоді про асоціацію, при застосуванні преференційних ставок ввізного мита. З метою забезпечення виконання функцій з видачі сертифікатів ДФС України розроблено програмно-інформаційний комплекс "Реєстр виданих сертифікатів форми EUR.1".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький