ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест" за "монополію" сплатить штраф у 30 тисяч гривень

Антимонопольники зобов’язали шепетівських комунальників зробити перерахунок
Depo.
5 серпня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua
ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест" за "монополію" сплатить штраф у 30 тисяч гривень
ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест" за "монополію" сплатить штраф у 30 тисяч гривень

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ "ШепетівкаЕнергоінвест" на 27,788 тис. грн за зловживання домінуючим становищем, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт відомства.

За зверненням фізичних-осіб – підприємців, відділення встановило, що підприємство встановило власні умови надання послуг. Це стосується визначення умов експлуатації теплових лічильників та нарахування плати за нормативами (нормами) споживання за наявності засобів обліку без урахування їх показань.

У підприємців встановлені прилади обліку теплової енергії, які були дозволені товариством до експлуатації, про що було складено відповідні акти. Проте товариство повідомило підприємців, що встановлені у них лічильники обліку тепла не відповідають визначеному робочим проектом та стало нараховувати плату розрахунковим методом в залежності від площі приміщення, що призвело до завищення вартості надання послуг. Тобто товариство дозволило зазначеним споживачам встановити прилади іншого типу, що засвідчено відповідними актами допуску до експлуатації вузла обліку у споживача.

Крім того, У разі виходу з ладу теплолічильника до поновлення його працездатності, TOB "Шепетівка Енергоінвест" зобов’язано було здійснювати нарахування плати розрахунковим способом на підставі усереднених показів приладів обліку за попередні три доби з коригуванням відповідно до фактичної температури зовнішнього повітря.

Відділення зобов’язало товариство усунути порушення законодавства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький