Точні ІФА-тести від лабораторії "Ескулаб"
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону отримав 800 ІФА-тестів на COVID-19. Як повідомили адміністрації госпіталю, допомогу їм надали благодійники
- Хмельницький
-
24 червня 2020 10:00
Перша соціальна медична лабораторія "Ескулаб", яка надала допомогу львівським медикам, проводить усі види лабораторних досліджень на Covid-19: виявлення РНК SARS-CoV-2 методом ПЛР, експрес-тести та ІФА-тести на виявлення рівня антитіл до коронавірусної інфекції в усіх областях, де представлені її відділення.
Що треба знати про ІФА-тести на COVID-19
"ІФА-тести виявляють імунну реакцію на вірус - рівень антитіл в організмі людини. Ми ввели у перелік досліджень виявлення антитіл IgA, IgG та IgM Covid-19 методом ІФА тому, що вони дозволяють визначити, чи триває гострий процес захворювання, а чи людина вже перехворіла, і у неї з’явився імунітет. Це особливо актуально зараз - у період повернення працівників на робочі місця потрібно знати, чи люди, яким дозволений вихід на роботу, більше не ризикують заразитися або поширити Covid-19", – розповів комерційний директор МЛ "Ескулаб" Денис Мельник.
Як відомо, в організмі людини є три види антитіл. Коли ми хворіємо, спершу виробляються антитіла А, пізніше - M вони є маркерами гострого перебігу захворювання. Найпізніше з’являються G, коли людина перехворіла і не становить загрозу зараження для інших людей. Проте, відповідно до клінічних спостережень, коронавірусна інфекція поводиться нетипово. В деяких пацієнтів виявляють одразу антитіла М, а в інших тільки А.
Про що сигналізують антитіла А,Mта G
Антитіла класу A з'являються, коли організм проходить гостру фазу боротьби з коронавірусною інфекцією, з 4 дня захворювання. Тому ІФА-тест на IgA дозволяє підтвердити активну фазу перебігу захворювання та оцінити імунну відповідь організму на інфекцію.
ІФА-тести на антитіла класу М позитивно зарекомендували себе у скринінг-тестуванні осіб з груп ризику, зокрема медичних, соціальних працівників, та у діагностиціконтактних осіб за відсутності у них симптомів.
Позитивні результати ІФА-тестів є підставою для ПЛР-дослідження, яке використовується для встановлення діагнозу Covid-19.
Тим часом, тестування на наявність антитіл класу G у сироватці крові дозволяє визначити, чи була людина інфікована SARS-CoV-2 раніше та чи сформувався у неї протективний імунітет.
Виявлення людей з імунітетом та потенційних донорів
Цей вид діагностики сьогодні є дуже актуальним, адже він дозволяє ідентифікувати людей з новоутвореним імунітетом до Covid-19, які можуть з мінімальним ризиком повертатися з карантину до роботи. Також цей тест дозволяє виявляти людей з високим рівнем антитіл, які потенційно можуть бути донорами крові для допомоги пацієнтам із загрозливим перебігом Covid-19.
Охоплення тестуванням на IgG сприятиме відтворенню точної епідеміологічної картини: можна буде прогнозувати, скільки людей уже перехворіли, а скільки ще залишаються уразливими. Обстеження людей, які перехворіли через різні відрізки часу дасть уявлення, наскільки є довготривалим імунітет до коронавірусу. Узагальнені дані про імунний статус населення допоможуть епідеміологам швидше і правильніше визначити тактику подальшої боротьби з пандемією. Саме тому в Україні, як і в інших державах, в останні тижні активно обговорюється актуальність масового тестування.
Разом із цим, медики констатують, що особливості коронавірусної інфекції та накопичений на сьогодні досвід боротьби з нею, поки що не дозволяють однозначно використовувати традиційні підходи до діагностики вірусних інфекцій, як, наприклад, трактування окремих результатів імуноглобулінів.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:23 План внутрішньої стійкості України: перша українська доктрина, яка має провести державу від війни до миру
- 21:21На Хмельниччині чоловік залив сльозогінним газом працівників ТЦК та поліціянтів, бо вони не взяли хабар
- 10:53Зранку 22 листопада на Хмельниччині ППО збила 4 дрони
- 08:18"УЗ" додає нові рейси по Україні: подробиці
- 23:28Зниклу з Хмельниччини жінку знайшли в Львівській області
- 19:13 Під вартою, але з меншою заставою, - рішення суду щодо головної лікарки Хмельницької обласної МСЕК
- 21:21Відстрочка за гроші: У Хмельницькому затримали експосадовця військомату
- 21:06Скільки коштує Ефіріум і чому він досі поза конкуренцією? Актуально
- 11:25 ППО збила 56 із 122 ворожих БпЛА та 2 з 6 ракет в ніч на 20 листопада
- 19:55Молодик, який у Хмельницькому скоїв летальну ДТП, був п'яним (ВІДЕО) Відео
- 17:28 Зеленський затвердив реформу МСЕК
- 09:27Внаслідок ДТП у Хмельницькому загинуло троє людей, що були на зупинці громадського транспорту
- 08:18У Хмельницькому авто на швидкості влетіло у зупинку громадського транспорту. Є потерпілі (ФОТО) ФОТО
- 19:26 "Укренерго" повертає відключення: коли діятимуть графіки
- 08:32 росіяни атакують Україну ракетами та дронами: у низці регіонів лунали вибухи, є загиблі та постраждалі ФОТО
- 18:53Алхімія золота: як тонкі ланцюжки стають витворами мистецтва Актуально
- 10:24Поїзд Київ — Кам‘янець-Подільський тимчасово змінить маршрут, на Львівщину пустили нові потяги (ГРАФІК)
- 14:45Подорож з комфортом: чому у мандрівці вигідно орендувати авто Актуально
- 21:30Зручна сучасність: Паспорт громадянина України у формі ID-картки