Тернополянин, що приховав ввіз "IPhone 7", сплатить чималий штраф

За порушення митних правил підприємливому тернополянину доведеться відповідати
Depo.
6 жовтня 2016 14:34
ФОТО: depo.ua
Тернополянин, що приховав ввіз "IPhone 7", сплатить чималий штраф
Тернополянин, що приховав ввіз "IPhone 7", сплатить чималий штраф

Стосовно тернополянина, який реалізовував мобільні телефони "IPhone 7", митники склали протокол про порушення митних правил, передає Depo.Хмельницький.

За повідомленням прес-служби ДФС Тернопільщини, співробітники оперативного управління ГУ ДФС спільно із працівниками Тернопільської митниці ДФС у ході проведення операції "Рубіж – 2016" встановили факт реалізації жителем  Тернополя мобільних телефонів "IPhone 7", ввезених на митну територію України без декларування.

Мобільні телефони були придбані у Польщі та ввезені на територію України через автомобільний пункт пропуску. З метою пошуку покупців тернополянин розмістив оголошення на одному із відомих Інтернет-сайтів.

Тернополянин не задекларував введені гаджети згідно митних правил, вітдак митники вилучили у нього два пристрої "IPhone 7" вартістю майже 50 тисяч гривень.

Однак вартість придбаних у Польщі мобільних телефонів «IPhone 7» перевищувала вказану суму, а тому їх слід було задекларувати під час перетину державного кордону.

"За вказане порушення передбачено накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів, які переміщені через митний кордон України без декларування, та їх конфіскацію", - попередили в фіскальній службі..