Тернопільський центр екстреної меддопомоги безпідставно переплатив за пальне 100 тис. грн
Позов прокуратури щодо визнання недійсними угод, через які "швидка" переплатила майже 100 тис. гривень, задоволено судом
- Хмельницький
-
27 листопада 2020 17:17

Про це інформує пресслужба облпрокуратури, передає Depo.Тернопіль.
Рішеннями Господарського суду Тернопільської області задоволено позов Тернопільської місцевої прокуратури про визнання недійсними додаткових угод до договорів про закупівлю бензину і дизельного палива та стягнення на користь Комунального некомерційного підприємства "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Тернопільської обласної ради надмірно сплачених коштів.
Встановлено, що приватне підприємство, шляхом укладення додаткових угод, безпідставно збільшувало ціну на нафтопродукти для "Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", хоча ціни на ринку палива на той час не зростали.
Через вказані протиправні дії комунальне підприємство зайво сплатило постачальнику за договорами майже 100 тис. грн.
Нагадаємо, прокуратура подала до суду 4 позови щодо визнання недійсними додаткових угод, через які "швидка" переплатила загалом понад 300 тис. грн за пальне. На сьогодні, усі позови судом задоволені.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:36Торік продавців пального на Хмельниччині оштрафували більш як на мільйон гривень
- 18:38Голова ОТГ з Тернопільщини "погорів" на преміях
- 18:18 Хмельницькі копи просять зважати на ускладнення погодних умов Відео
- 17:40Хмельницькі курсанти-прикордонники вийшли з канікул
- 17:17Браконьєри в локдаун не відпочивають, - Хмельницький рибоохоронний патруль
- 16:53На Тернопільщині за розбазарювання землі судитимуть колишнього сільського голову
- 16:32 На Хмельниччині розгорнули мобільні пункти обігріву
- 16:24 Україна на карантині до 28 лютого: Що відбувається (ХРОНІКА)
- 16:16Півтисячі постанов та сім десятків протоколів склали копи Тернопільщини з початку дії локдауну
- 15:50Післяноворічне: Лісівники Хмельниччини зароблені на свята гроші вкладуть в розвиток господарства
- 15:36У двох аваріях на Тернопільщині травмувалися люди
- 15:14Рятувальники попереджають жителів Хмельниччини про сильне похолодання та просять дослухатися до їхніх порад Відео
- 14:53На Шепетівщині легківка вилетіла в кювет
- 14:33 Депутати Хмельницької облради проти нових тарифів
- 14:26 Суд поставив крапку у справі легітимності голови Хмельницької облради
- 14:04 Що заважає школярам Хмельниччини харчуватися якісно і збалансовано
- 13:32 Через прорив на проспекті Миру комунальники відключили водопостачання
- 13:15На дороги Хмельниччини за ніч висипали понад 3000 тонн піску і солі
- 12:49Знову майже дві сотні нових випадків COVID-19 зареєстрували на Тернопільщині