UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Тернопільський суд конфіскував 14 тонн спирту, призначеного для виготовлення 70 тисяч пляшок сурогату

Завдяки податковим міліціонерам у дохід держави конфісковано 14 тонн спирту


Про це інформує Головне управління ДФС у Тернопільській області, передає Depo.Тернопіль.

Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Тернопільській області про спеціальну конфіскацію 14 100 літрів спирту етилового. 

Даний спирт працівники податкової міліції виявили та вилучили у Кременці на території одного із товариств з обмеженою відповідальністю у 2017 році. Там він зберігався з метою подальшого збуту та використання для незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а зберігання може здійснюватись лише у спеціальних місцях, внесених до відповідного державного реєстру. Оскільки вказані вимоги суб’єкт господарювання порушив, прийняли рішення про конфіскацію спирту у власність держави. Варто наголосити, що орієнтовна вартість конфіскованого спирту становить 5,2 млн гривень.

Якби партія цього спирту потрапила у підпільне виробництво, то було б виготовлено майже 70 тис. пляшок горілки. При цьому збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 1,7 млн гривень. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook