UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Тернопільські поліцейські вирушили в чергову ротацію на Схід

В ООС відправилися бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Тернопіль" та поліцейські управління патрульної поліції

У район проведення операції Об'єднаних сил вирушили правоохоронці краю, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП області.

На Схід вирушили бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення "Тернопіль" та поліцейські управління патрульної поліції. Всі вони знають, що їх очікують важкі робочі будні.

"Поліцейським доведеться не легко, адже під час цієї двомісячної ротації вони насамперед забезпечуватимуть охорону громадського порядку під час виборчого процесу, а це додаткові завдання та випробування," - зазначає очільник поліції Тернопільщини Олександр Богомол.

Керівник нагадав і про дисципліну та заходи безпеки, яких слід дотримуватися поліцейським. 

Подякував за вірну службу правоохоронцям і голова облдержадміністрації Степан Барна: "Саме ви відстоюєте територіальну цілісність держави та забезпечуєте дотримання конституційного ладу в Луганській області. Окремо вдячний вашим дітям, дружинам, батькам, бо їхня моральна підтримка - це найважливіше, що ви маєте відчувати, перебуваючи далеко від рідних."

З напутнім словом до присутніх звернувся й начальник управління патрульної поліції Тернопільської області Богдан Шевчук: "Так співпало, що саме сьогодні, 12 березня, рівно три роки назад патрульні поліцейські прийняли присягу на вірність українському народу. Я вірю, що ви достойно виконуватиме покладені на вас обов’язки, пам’ятайте "Служити та захищати".

Під час забезпечення охорони громадського порядку, тернопільські правоохоронці перевірятимуть підозрілих осіб, транспортні засоби й виконуватимуть інші цільові завдання.

Вже традиційно, в добру путь працівників поліції освятили та поблагословили священнослужителі. 

Нагадаємо, на початку березня сотня армійців з Кам'янця відбула в ООС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook