Тернопільські патрульні врятували життя літній жінці, що опинилася в полоні квартири

Разом з надзвичайниками копи дісталися в квартиру на п'ятому поверсі і передали ще притомну жінку медикам

Напередодні екіпажу патрульних, на службовий планшет, надійшло повідомлення про те, що в Тернополі по вулиці Є. Коновальця заявниця потребує допомоги працівників поліції, передає Depo.Тернопіль.

"Оперативно прибувши за вказаною адресою, жінка повідомила, що її сусідка, 1946 р.н., уже другий день не відповідає на дзвінки та не відкриває дверей. Патрульні, не гаючи часу, зв'язалися із донькою сусідки в телефонному режимі, пояснили ситуацію та отримали дозвіл на проникнення до квартири. Спільними зусиллями, разом із бригадою рятувальників, через вікно квартири, яка знаходилася на 5 поверсі, вдалося потрапити до помешкання. На щастя, встигли вчасно," - розповідають патрульні.

Літня жінка лежала на підлозі, але була при свідомості, могла говорити, проте не могла рухатися. Їй допомогли підвестися та відразу ж викликали бригаду швидкої медичної допомоги, які й шпиталізували літню пані в медичний заклад.

"Не забувайте про рідних та близьких: телефонуйте до них та відвідуйте. Можливо саме в цей час, вони, як ніколи, потребують вашої допомоги," - звертаються до краян правоохоронці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький