UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Тернопільські артилеристи вподобали "Фурію"

"Фурія" - багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ведення повітряної розвідки вдень та вночі, визначення координат цілі, коригування артилерії, конвоювання

Фото Юрій Кульпа


За допомогою сучасних засобів розвідки, серед яких безпілотні авіаційні комплекси, підрозділи артилеристів мають змогу якісно виконувати поставлені завдання на полі бою, повідомляє Depo.Тернопіль.

"Фурія" - багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс (БПЛА), призначений для ведення повітряної розвідки вдень та вночі, визначення координат цілі, коригування артилерії, конвоювання. Такі позитивні оцінки цілком закономірні, адже нова "Фурія" (орієнтовна ціна комплексу 150 тис. доларів) за функціональними можливостями не поступається провідним комплексам закордонного виробництва.

Завдання виконуються одним або двома операторами в залежності від складності місії. Розгортання комплексу виконується впродовж 15 хвилин з похідного положення.

Забезпечується автономний політ за маршрутом з можливістю повністю змінювати маршрут під час місії; політ в режимі повного радіомовчання, можливість переходити на повністю ручне керування БПЛА.

У "Фурії" вмонтовано кілька змінних голівок із тепловізійними та звичайними камерами з високою роздільною здатністю та стабілізацією зображення, є наземна станція керування і обробки інформації, має антени та додаткове обладнання. Живиться літальний апарат від батареї Li-Po/Li-ion батареї ємністю до 42000 mA/h. Час польоту - близько 3-х годин. Курсова швидкість - 65 км/год. Максимальна швидкість - 130 км/год. Дистанція польоту - до 200 км, при максимально допустимій швидкості вітру - до 15 м/с.

Ефективна робоча висота на якій працює безпілотний літальний апарат до 1200 м в залежності від типу місії. Злітна вага - 5,5 кг.

Нагадаємо, у Тернопільських гармашів тривають заняття з вогневої підготовки в районі ООС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook