Тернопільщина завершила осінній призов
До війська з області відправили 450 юнаків, стовідсотково виконавши планове завдання
- Хмельницький
-
12 грудня 2019 15:52
Тернопільський обласний військовий комісаріат завершив призовну кампанію на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на Аrmyinform.
З обласного збірного пункту облвійськкомату 11 грудня до Києва відправили останніх десять призовників Тернопільщини, які служитимуть у Національній гвардії.
Як повідомив начальник відділу комплектування і призову – заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко, строковики проходитимуть військову службу в різних регіонах України, за винятком району проведення операції Об’єднаних сил.
"Планове завдання, визначене Генеральним штабом ЗСУ, військкомати області виконали на 100 %. Призов організовано у відповідності до чинного законодавства України. Під час проведення осінньо-зимової кампанії впродовж жовтня – грудня на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1992–1999 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і котрі не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу", – деталізує підполковник Петро Сирко.
Загалом, з Тернопільської області на строкову військову службу було відправлено понад 450 мешканців краю: більш ніж 250 поповнили лави Збройних Сил України і майже 200 – служитимуть в інших військових формуваннях таких, як Національна гвардія, Державна прикордонна служба та Державна спеціальна служба транспорту.
Перед відправкою до війська всі призовники пройшли медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Новобранці служитимуть щонайбільше півтора року, а ті, у кого є повна вища освіта – рік.
Забезпечували призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії.
Нагадаємо, цієї весни пішло з Тернопільщини в армію 570 юнаків.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 20:20Обшуки у Почаївській лаврі: Що шукають правоохоронці
- 15:50Нічна атака: Як працювала ППО на Хмельниччині
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:15Оформлення біометричних паспортних документів у Хмельницькому: Що потрібно знати
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой" Відео
- 20:24Що таке автообзвон і як він допоможе бізнесу Актуально
Сектор

