UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Територія Хмельницького вже з нового року може збільшитися вдесятеро

Сьогодні в облдержадміністрації відбудеться засідання за участю депутатів Верховної Ради від області щодо обговорення остаточного варіанту перспективного плану

Територія Хмельницького вже з нового рок…

Місто Хмельницький може збільшитися в десять разів уже в 2020 році, передає Depo.Хмельницький з посиланням на допис в Фейсбуці заступника міського голови Володимира Гончарука.

Сьогодні, 21 листопада в облдержадміністрації відбудеться засідання за участю депутатів Верховної Ради від області щодо обговорення остаточного варіанту перспективного плану. Після цього, розроблені та опрацьовані проекти змін до перспективного плану будуть направленні на розгляд Кабінету Міністрів України. І після затвердження Урядом ніяких змін у перспективному плані більше не передбачається.

За останнім проектом,  до Хмельницького (Хмельницької ОТГ) будуть включені Олешинська (Олешин, Іванківці, Черепова), Шаровечківська (Шаровечка, Мацьківці), Розсошанська (Розсоша, Ружичанка, Шумівці) ОТГ , а також села Давидківці, Копистин, Богданівці, ст. Богданівці, Пархомівці та ряд інших.

"Причому місцеві вибори у разі прийняття даного рішення будуть проходити уже на новій територіальній основі", – додає Володимир Гончарук.

Що ж вирішать можновладці щодо ОТГ та й міста Хмельницького уже стане відомо найближчим часом. А 

Нагадаємо, одним з наслідків децентралізації повинен стати новий адміністративно-територіальний поділ країни за результатами об’єднання ОТГ. Насамперед це означає меншу кількість районів, їх укрупнення тощо. В результаті ліквідації і об’єднання районів багато райцентрів позбудуться свого статусу. Якщо процес децентралізації прискорюється – відповідно пришвидшиться і адміністративно-територіальна реформа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"