Тергромади Хмельниччини "відхопили" в держави найбільше грошей

Тергромади розвивинуть інфраструктури більш як на 210 мільйонів гривень
Depo.
31 серпня 2016 14:35
ФОТО: depo.ua
Тергромади Хмельниччини "відхопили" в держави найбільше грошей
Тергромади Хмельниччини "відхопили" в держави найбільше грошей

Хмельниччина отримала найбільшу суму субвенцій на формування інфраструктури ОТГ, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХОДА.

У 2016 році з державного бюджету 22 територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 216,4 млн гривень. Кошти субвенції розподілили за чіткою формулою: в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 3,0 млн. грн. для найменшої об'єднаної громади до 22,8 млн. грн. — для найбільшої.

"На даний час в облдержадміністрацію на погодження надійшло 140 проектних заявок, 133 вже отримали позитивний висновок. Мінрегіонбудом погоджено 117 проектних заявок. Серед проектів – ремонти доріг, об'єктів соціальної сфери, будівництво та ремонти водогонів, будівництво, реконструкція та переобладнання котелень, купівля техніки для комунальних підприємств, шкільних автобусів тощо. На кінець серпня в області визначилося декілька лідерів, які вже розробили проектні заявки практично на всю суму передбаченої субвенції. На даний час ці територіальні громади вже отримали кошти на свої рахунки і почали активні роботи по їх використанню. Це ОТГ м. Волочиськ, ОТГ м. Дунаївці, ОТГ смт Стара Синява. Ці тергромади мають найбільшу суму касових видатків", - йдеться у повідомленні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та